APEM Q22F1CXXG220E
APEM Q22F1CXXG220E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-12.50%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Green, Diffused
APEM Q22F1CXXG220E LED Indicator Light Green 230V AC
LED Indicator 22mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND GRN DIF 16.75MM SLDR