APEM Q22F1BXXY24E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Flush Black Chrome Fixed Yellow 24VDC Solder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 22mm Flush 24VDC IP67
22mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 24V
APEM 22 mm Fixed Yellow panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Yellow, 5.9V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:60Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:5.9Vrohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1BXXY24E