APEM Q22F1BXXSR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 800mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+51.22%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2018-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused
Led Indicator 22Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1BXXSR12E
LED Indicator 22mm Flush 12VDC IP67
12V , , , 16.75mm*16.75mm*16.75mm
APEM 22 mm Fixed Super Bright Red panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .