APEM Q22F1BXXR24E
Led Indicator Sealed 22MM Metal Flush Black Chrome Fixed Red 24VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
-12.50%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
22mm flush black bezel IP67 sealed RED 24V
LED PNL IND RED DIFF 18MM QUICK
APEM 22 mm Fixed Red panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Red, 5.7V; Led Color:Red; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:70Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:5.7V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1BXXR24E