APEM Q22F1BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 70mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 7 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 22MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED GREEN 12VDC SOLDER
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 22mm Flush 12VDC IP67
22mm flush black bezel IP67 sealed GREEN 12V
LED PNL IND GRN DIFF 18MM QUICK
INDICATOR 12V 22MM FLUSH GREEN
APEM 22 mm Fixed Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 12 VDC .
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Green, 5.9V; Led Color:Green; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:70Mcd; Product Range:Q Series; Forward Voltage:5.9V; Supply Voltage:12V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1BXXG12E