APEM Q22F1ARXXSR24AE
APEM Q22F1ARXXSR24AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 22MM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页8 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-18.25%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Super Bright Red, Diffused
LED PNL IND RED DIFF 18MM SLDR
Led Indicator, Panel, 22Mm, Red, 24V; Led Colour:Red; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:40Ma; Luminous Intensity:800Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Svhc:No Svhc (15-Jan Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q22F1ARXXSR24AE