APEM Q19P1CXXSY12E
Single Color LED, Super Bright Yellow, Water Clear
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Master Electronics
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 19Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1CXXSY12E
APEM LED Indicator 19mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND YLW CLR 10MM SLDR
19MM PRO B CHR SB YEL 12V SLD
LED INDICATOR 19MM