APEM Q19P1CXXSB12E
Single Color LED, Super Bright Blue, Water Clear
数据表和文档
描述
Led Indicator 19Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1CXXSB12E
APEM LED Indicator 19mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND BLUE CLEAR 10MM SLDR