APEM Q19P1CXXB12E
Led Indicator Sealed 19MM Metal Prominent Bright Chrome Fixed Blue 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页8 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
-4.83%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Blue, Diffused, 19mm
LED Indicator 19mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 12V 19MM PROMINENT BLU
Panel Mount Indicator, Led, 19Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Mounting Hole Dia:19Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:12V; Viewing Angle:60° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1CXXB12E