APEM Q19P1BZZRYG24E
Led Indicator Sealed 19MM Metal Prom Black Chrome Tri-color R/y/g 24VDC Solder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+6.34%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Triple Color LED, Red/yellow/green, Diffused
LED Indicator 19mm Prominent Tri-Color24VDC IP67
19mm prominent TRI-COLOUR red/green/yellow IP67 sealed black 24V
LED INDICATOR, 19MM, RED/YEL/GRN, 24VDC, IP67
Panel Mounting LED Indicator 19mm
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
Led Indicator, 19Mm, Red/Yellow/Green, 24Vdc, Ip67; Led Color:Green, Red, Yellow; Mounting Hole Dia:19Mm; Forward Current/Color:R 20Ma, Y 20Ma, G 20Ma; Operating Voltage/Color:R 24V, Y 24V, G 24V; Ip/Nema Rating:Ip67; Msl:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1BZZRYG24E