APEM Q19P1BXXR12E
Led Indicator Sealed 19MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Red 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Uni Color LED Panel Mount Indicators
LED Indicator 19mm Prominent 12VDC IP67
19mm prominent black bezel IP67 sealed RED 12V
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 12V 19MM PROMINENT RED
Panel Mount Indicator, Led, 19Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Mounting Hole Dia:19Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:80Mcd; Forward Voltage:2V; Supply Voltage:12V; Viewing Angle:60° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1BXXR12E