APEM Q19P1BXXG24AE
APEM Q19P1BXXG24AE Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 19MM
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.13%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 19mm Prominent 24VAC/DC IP
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR