APEM Q19P1BXXG110E
Led Indicator Sealed 19MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Green 110VAC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页9 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
描述
Single Color Led, Green, Diffused, 19Mm
LED Indicator 19mm Prominent 110VAC IP67
19mm prominent black bezel IP67 sealed GREEN 110V
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 110V 19MM PROM GREEN
Panel Mount Indicator, Led, 19Mm, Green, 2.2V; Led Color:Green; Mounting Hole Dia:19Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:40Mcd; Forward Voltage:2.2V; Supply Voltage:110V; Viewing Angle:60° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1BXXG110E