APEM Q19P1BXXB24E
Led Indicator Sealed 19MM Metal Prominent Black Chrome Fixed Blue 24VDC Solder
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页8 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Blue, Diffused, 19mm
LED Indicator 19mm Prominent 24VDC IP67
19mm prominent black bezel IP67 sealed BLUE 24V
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 24V 19MM PROMINENT BLU
Panel Mount Indicator, Led, 19Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Mounting Hole Dia:19Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:24V; Viewing Angle:60° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q19P1BXXB24E