APEM Q16P1CXXY110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED YLLW 110VAC SOLDER
Single Color LED, Yellow, Diffused
16mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed YELLOW 110V
LED Indicator 16mm Prominent 110VAC IP67
INDICATOR 110V 16MM PROM YELLOW
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:30Mcd; Forward Voltage:2.1V; Supply Voltage:110V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1CXXY110E