APEM Q16P1BXXW110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 350mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Master Electronics
Newark
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BLK CHROME FIXED WHITE 110VAC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Prominent 110VAC IP67
16mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 110V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 110V 16MM PROM WHITE
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Forward Voltage:3.2V; Supply Voltage:110V; Viewing Angle:100° Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1BXXW110E