APEM Q16P1BXXR110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 80mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL PROMINENT BLK CHROME FIXED RED 110VAC SOLDER
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16P1BXXR110E
LED Indicator 16mm Prominent 110VAC IP67
16mm prominent black bezel IP67 sealed RED 110V
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK