APEM Q16F1CXXW220E
Led Indicator Sealed 16MM Metal Flush Black Chrome Fixed White 220VAC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXW220E
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM SLDR