APEM Q16F1CXXR220E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.53%
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED RED 220VAC SOLDER
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
LED Indicator, Red, 16mm, 220V, Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXR220E
LED Indicator 16mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM SLDR