APEM Q16F1CXXG220E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 5mcd 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED GREEN 220VAC SOLDER
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXG220E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 220VAC IP67
LED Panel Mount Indicators LED I
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR