APEM Q16F1CXXB110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 10mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BRIGHT CHROME FIXED BLUE 110VAC SOLDER
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 16mm Flush 110VAC IP67
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:10Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1CXXB110E