APEM Q16F1BXXY12E
APEM Q16F1BXXY12E 16mm LED Panel Indicator Yellow 12VDC Flush Black Chrome Bezel
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
相关零件
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 30mcd Automotive 2-Pin
LED signal light, 24 V (DC), yellow, 50 mcd, Mounting Ø 16 mm, pitch 1.25 mm, LED number: 1
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Yellow 4mcd 2-Pin
Pushbutton Switch, SPDT, Momentary, 6A, 24VDC, Quick Connect Terminal, Panel Mount
PUSHBUTTON SWITCH, SPDT, ON-ON, 125V AC/24V DC, QC 0.110", P16 SERIES
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED YELLOW 12VDC SOLDER
LED Uni-Color Yellow Automotive 2-Pin
Single Color LED, Yellow, Diffused
PANEL MOUNT INDICATOR, LED, 16MM, YELLOW, 2.1V
16mm flush black bezel IP67 sealed YELLOW 12V
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, Yellow, 2.1V; Led Color:Yellow; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:4Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXY12E