APEM Q16F1BXXW110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color White 20mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED WHITE 110VAC SOLDER
Single Color LED, White, Diffused
16mm flush black bezel IP67 sealed WHITE 110V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
Panel Mount Indicator, Led, 16Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:16Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:20Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXW110E