APEM Q16F1BXXR220E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 10mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页6 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 16MM METAL FLUSH BLACK CHROME FIXED RED 220VAC SOLDER
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
LED Indicator, Red, 16mm, 220V, Solder Lug / Faston 2.8 x 0.8 mm
Led Indicator 16Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q16F1BXXR220E
LED Indicator 16mm Flush 220VAC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM SLDR