APEM Q14P6BXXY02E
Q14 Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 1.8V~3.3V 20mA 50mcd 100deg
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 2VDC IP67
LED INDICATOR 14MM PROMINENT 2VD
LED PNL IND YELLOW DIFF PC PIN
Led Panel Indicator, 14Mm, Yel, 3.3Vdc; Led Color:Yellow; Operating Voltage:-; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:50Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P6BXXY02E