APEM Q14P3GZZRYG24E
LED Panel Mount Indicator Tri-Color Green - Red - Yellow 50mcd - 80mcd - 50mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3GZZRYG24E
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
2V,2.2V,2.1V , , 10mm*10mm*10mm