APEM Q14P3CXXW24E
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3CXXW24E
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
14MM PROMINENT CHROME LED WIRES, WHT 24V
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM LDS