APEM Q14P3CXXW12E
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3CXXW12E
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
14MM PROMINENT CHROME LED WIRES, WHT 12V
LED PM INDICATOR PROMINENT WHITE
LED PNL IND WHITE DIFF 10MM LDS