APEM Q14P3CXXSR12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 17000mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+30.84%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, Super Bright High Efficiency Red, Water Clear
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3CXXSR12E
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND RED CLEAR 10MM LEADS