APEM Q14P3CXXR24E
Led Indicator 14Mm Prominent 24Vdc Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3CXXR24E
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+7.28%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 80mcd Automotive 2-Pin
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 28.75mm 24V 20mA 100mcd