APEM Q14P3CXXHB110E
APEM Q14P3CXXHB110E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页7 年前
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3CXXHB110E
PANEL MOUNT INDICATOR 14MM PROMINENT CHROME LED WIRES BLU 110V
Panel Mount LED Indicators with 10 mm Colored Diffused Epoxy Lens or 10 mm Water Clear Super Bright LEDs
LED Indicator 14mm Prominent Chrome bez
LED PNL IND BLUE DIFF 10MM LEADS