APEM Q14P3CXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Newark
Master Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
Panel Indicator, Green, 24Vdc, Wire Lead; Led Color:Green; Operating Voltage:24Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:60Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q14 Series Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3CXXG24E
14MM PROMINENT CHROME LED WIRES, GRN 24V
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS