APEM Q14P3CXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.93%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 14Mm Prominent 12Vdc Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3CXXG12E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
14MM PROMINENT CHROME LED WIRES, GRN 12V
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS