APEM Q14P3BXXR24E
Indicator Led Wires Pmnt, 14MM Mount Size, Red Led, Leadwires Term, 10 Mm Lamp Size
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, High Effieciency Red, Diffused
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3BXXR24E
LED Indicator 14mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM LEADS