APEM Q14P3BXXG24E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 14Mm Prominent 24Vdc Ip67 Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3BXXG24E
Single Color LED, Green, Diffused
LED INDICATOR 14mm PROMINENT 24VDC IP67; IP67
14MM PROMINENT BLACK LED WIRES, GRN 24VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS