APEM Q14P3BXXG12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 28.75mm 12V 20mA 60mcd
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3BXXG12E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
14MM PROMINENT BLACK LED WIRES, GRN 12VDC
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM LDS