APEM Q14P3BXXB12E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
INDICATOR LED WIRES PMNT,14MM MOUNT SIZE, BLUE LED, LEADWIRES TERM,10 MM LAMP SIZE
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P3BXXB12E
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
LED PNL IND BLUE DIFF 10MM LEADS