APEM Q14P1CZZRYG24E
LED Panel Mount Indicator Tri-Color Green /Red/Yellow 50mcd/60mcd/50mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
Master Electronics
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+2.98%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
LED Uni-Color Red 2-Pin Chip 0603(1608Metric) T/R
KingbrightKB2855SGD
LED Light Bar Uni-Color Green 565nm 8-Pin DIP Tube
Single Color LED, Bright Red, Diffused White, 1.2mm, ROHS COMPLIANT, SMT, 2 PIN
LED Panel Mount Indicator Bi-Color Green /Red 565nm/660nm 40mcd/90mcd 2-Pin
KingbrightWP59BL/EGW
Dual Color LED, High Efficiency Red/green, Diffused White, T-1 3/4, 5mm
Dual Color LED, High Intensity Red/green, Diffused White, T-1 3/4, 5mm
描述
PANEL MOUNT INDICATOR LED 14MM TRI-COLOR R/Y/G 24VDC Q SERIES Q14 SERIES
14mm prominent TRI-COLOUR red/green/yellow IP67 sealed bright chrome 24V
Panel Mount Indicators 24V Tri-Color Prominent
LED Indicator 14mm Prominent Tri-Color24VDC IP67
APEM Q14P1CZZRYG24ELED INDICATOR, 14MM, RED/YELLOW/GREEN, 24VDC, IP67
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
100¡ã 2.2V,2V,2.1V , , , 10mm*10mm*10mm
Led Indicator, Panel, 14Mm, Red/Yel/Grn; Led Colour:Red, Yellow, Green; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current/Colour:R 20Ma, Y 20Ma, G 20Ma; Operating Voltage/Colour:R 24V, Y 24V, G 24V; Luminous Intensity/Colour:R 80Mcd, Y Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CZZRYG24E