APEM Q14P1CXXY02E
Led Panel Indicator, Yellow, 14Mm, 2.1V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXY02E
数据表和文档
Farnell
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
APEM Q14P1CXXY02E Optoelectronics > LED (Light Emitting) > 14MM
Single Color LED, Yellow, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 2VDC IP67
LED PNL IND YLW DIFF 10MM SLDR