APEM Q14P1CXXR110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 80mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-32.81%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, High Efficiency Red, Diffused
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Red, 2V; Led Color:Red; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:80Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXR110E
LED INDICATOR SEALED 14MM CHROME FIXED RED 110VAC SOLDER Q14 SERIES
14mm prominent bright chrome bezel IP67 sealed RED 110V
LED Indicator 14mm Prominent 110VAC IP67
LED PNL IND RED DIFF 10MM QUICK