APEM Q14P1CXXHR02E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Red 2800mcd 2-Pin
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页7 年前
Datasheet5 页9 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.35%
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED HYPER RED 2VDC SOLDER
LED Indicator 14mm Prominent Chrome Hyper Red 2VDC (no resistor) IP67
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXHR02E
LED Indicator 14mm Prominent Chrome Hype