APEM Q14P1CXXHG02E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 2200mcd 2-Pin
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页7 年前
Datasheet5 页9 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.63%
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED HYPER GREEN 2VDC SOLDER
LED Indicator 14mm Prominent Chrome Hyper Green 2VDC (no resistor) IP67