APEM Q14P1CXXHB02E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Bright Chrome Fixed Hyper Blue 2VDC Solder
数据表
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet7 页7 年前
Datasheet5 页9 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.49%
描述
LED Indicator 14mm Prominent Chrome Hyper Blue 2VDC (no resistor) IP67
Led Indicator 6Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXHB02E
LED Indicator 14mm Prominent Chrome Hype