APEM Q14P1CXXG06E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.17%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXG06E
LED Panel Mount Indicators Green LED 6VDC 14mm SLDR LUG IP67
Single Color LED, Green, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 2VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR