APEM Q14P1CXXG02E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 60mcd Automotive 2-Pin
数据表和文档
Farnell
Datasheet7 页6 年前
Master Electronics
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-9.20%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED PANEL INDICATOR, GREEN, 14MM, 2.2V; Available until stocks are exhausted
Led Indicator 14Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXG02E
Single Color LED, Green, Diffused
LED Panel Mount Indicators LED INDICATOR 14MM
LED Indicator 14mm Prominent 2VDC IP67
LED PNL IND GREEN DIFF 10MM SLDR