APEM Q14P1CXXB110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Blue 540mcd Automotive 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Farnell
Master Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM PROMINENT BRIGHT CHROME FIXED BLUE 110VAC SOLDER
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, Blue, 3.2V; Led Color:Blue; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:280Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1CXXB110E
Single Color LED, Blue, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 110VAC IP67
LED PNL IND BLU DIFF 10MM QUICK