APEM Q14P1BZZRYG24E
LED Panel Mount Indicator Tri-Color Green /Red/Yellow 50mcd/60mcd/50mcd Automotive 2-Pin
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Newark
Electro Sonic
3 个月趋势:
-71.43%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED INDICATOR SEALED 14MM BLACK CHROME RED YELLOW GREEN 24VDC SOLDER Q14 SERIES
Q Series Round with Domed Top 1 LED LED Panel Indicator 24V Green 24V Red 24V Yellow 20mA Green 20mA Red 20mA Yellow 50mcd Green 80mcd Red 50mcd Yellow 100°
LED INDICATOR, PANEL, 14MM, RED/YEL/GRN; LED Colour: Red, Yellow, Green; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current / Colour: R 20mA, Y 20mA, G 20mA; Operating Voltage / Colour: R 24V, Y 24V, G 24V; Luminous Intensity / Colour
Led Indicator, 14Mm, Red/Yellow/Green, 24Vdc, Ip67; Led Color:Green, Red, Yellow; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current/Color:R 20Ma, Y 20Ma, G 20Ma; Operating Voltage/Color:R 24V, Y 24V, G 24V; Ip/Nema Rating:Ip67; Msl:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BZZRYG24E