APEM Q14P1BZZRYG12E
LED Panel Mount Indicator Tri-Color Green - Red - Yellow 50mcd - 60mcd - 50mcd 2-Pin
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Newark
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.73%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
描述
PANEL MOUNT INDICATOR LED 14MM FIXED RED YELLOW GREEN 12VDC Q14 SERIES
14mm prominent TRI-COLOUR red/green/yellow IP67 sealed black 12V
LED Indicator 14mm Prominent Tri-Color12VDC IP67
LED PNL IND GRN/RED/YW DIF 10MM
100¡ã 2V,2.2V,2.1V , , , 10mm*10mm*10mm
LED INDICATOR, PANEL, 14MM, RED/YEL/GRN; LED Colour: Red, Yellow, Green; Mounting Hole Dia: 14mm; Forward Current / Colour: R 20mA, Y 20mA, G 20mA; Operating Voltage / Colour: R 12V, Y 12V, G 12V; Luminous Intensity / Colour
Led Indicator, 14Mm, Red/Yellow/Green, 12Vdc, Ip67; Led Color:Green, Red, Yellow; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current/Color:R 20Ma, Y 20Ma, G 20Ma; Operating Voltage/Color:R 12V, Y 12V, G 12V; Ip/Nema Rating:Ip67; Msl:- Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BZZRYG12E