APEM Q14P1BXXW12E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Black Chrome Fixed White 12VDC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
Newark
3 个月趋势:
-68.42%
供应链
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2005-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
LED Uni-Color White Automotive 2-Pin
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 12VDC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 12V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 12V 14MM PROMINENT WHT
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:12Vdc; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:20Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXW12E