APEM Q14P1BXXW110E
Led Indicator Sealed 14MM Prominent Black Chrome Fixed White 110VAC Solder
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页6 年前
Electro Sonic
Newark
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
描述
Single Color LED, White, Diffused
LED Indicator 14mm Prominent 110VAC IP67
14mm prominent black bezel IP67 sealed WHITE 110V
LED PNL IND WHT DIFF 10MM QUICK
INDICATOR 110V 14MM PROM WHITE
Panel Mount Indicator, Led, 14Mm, White, 3.2V; Led Color:White; Operating Voltage:110Vac; Mounting Hole Dia:14Mm; Forward Current If:6Ma; Luminous Intensity:350Mcd; Ip/Nema Rating:Ip67; Product Range:Q Series; Forward Voltage:3.2V Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q14P1BXXW110E